Sülearvuti Lenovo V15 Gen 5 (83GW009GGE)
Tootekood: 83GW009GGE GTIN: 199272058267
Pakkumised
665,22 € | |||
698,30 € | |||
753,92 € | |||
840,79 € | |||
866,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83GW009GGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 665.22 |
| Max. hind | 866.80 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib