Sülearvuti Asus Vivook S learvuti 16 X1605VA-SH2126W I5-13420H 16 "FHD OLED 16GB 512SSD W11
Tootekood: X1605VA-SH2126W GTIN: 4711636181310
Pakkumised
744,75 € | |||
779,00 €* | |||
779,00 €* | |||
797,04 € | |||
802,21 € | |||
823,11 € | |||
834,01 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X1605VA-SH2126W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 744.75 |
| Max. hind | 834.01 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib