Sülearvuti Samsung Galaxy Book4 - Core 7 150U | 15,6" | 16GB | 512GB | Win11
Tootekood: NP750XGK-LS2USDX GTIN: 5903719150620
Pakkumised
782,11 € +0,31 € | |||
769,25 € | |||
806,92 € +0,09 € | |||
837,62 € +2,82 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NP750XGK-LS2USDX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 769.25 |
| Max. hind | 859.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib