Sülearvuti Samsung Galaxy Book4 - Core 7 150U | 15,6" | 16GB | 512GB | Win11
Tootekood: NP750XGK-LS2USDX GTIN: 5903719150620
Pakkumised
780,60 € +4,10 € | |||
711,90 € −0,85 € | |||
756,21 € | |||
760,41 € | |||
771,98 € −2,85 € | |||
787,77 € −0,91 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NP750XGK-LS2USDX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 711.90 |
| Max. hind | 787.77 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib