Sülearvuti HP OmniBook 7 AI 14-fr0221nw - Ultra 5 225U | 14"-2K | 16GB | 512GB | Win11Home | Srebro lodowcowe
Tootekood: C3BW6EA GTIN: 199485516301
Pakkumised
794,60 € −0,90 € | |||
748,40 € −0,70 € | |||
748,67 € −0,49 € | |||
762,00 € | |||
780,23 € −0,80 € | |||
795,40 € | |||
803,30 € −0,90 € | |||
804,41 € −0,87 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C3BW6EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 748.40 |
| Max. hind | 1029.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib