Sülearvuti HP OmniBook 7 16-az0220nw - Core 7 240H | 16"-2K | 16GB | 512GB | Win11Home | Srebro lodowcowe
Tootekood: C3BX7EA GTIN: 199485516417
Pakkumised
950,80 € | |||
999,00 € | |||
1021,31 € | |||
1063,36 € | |||
1092,30 € | |||
1093,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C3BX7EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 950.80 |
| Max. hind | 1109.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib