Sülearvuti Lenovo V15 G5 IRL 83GW - Intel Core i5 13420H / 2.1 GHz - Win 11 Pro - UHD Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 39.6 cm (15.6") (83GW009FGE)
Sülearvuti Lenovo V15 G5 IRL 83GW - Intel Core i5 13420H / 2.1 GHz - Win 11 Pro - UHD Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 39.6 cm (15.6") (83GW009FGE)
Tootekood: 83GW009FGE GTIN: 199272058274
Pakkumised
767,25 € | |||
788,50 € | |||
813,20 € | |||
815,78 € | |||
828,20 € | |||
864,00 € | |||
969,70 € | |||
994,03 € | |||
1069,00 €* | |||
1069,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83GW009FGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 767.25 |
| Max. hind | 1069.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib