Sülearvuti Asus VivoBook 16 M1605YA-MB242W - Ryzen 7-7730U | 16" | 16GB | 512GB | W11H | Silver
Tootekood: 90NB10R2-M01610 GTIN: 4711636188890
Pakkumised
668,85 € | |||
699,00 €* | |||
699,00 €* | |||
699,00 € | |||
716,20 € | |||
718,09 € | |||
718,29 € +4,83 € | |||
759,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB10R2-M01610 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 668.85 |
| Max. hind | 759.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib