Kasutatud sülearvuti Reteq certified Fujitsu Lifebook U7411 14"i5-1145G7/16GB/512GBSSD/Touch/Dock W11P
Tootekood: G210032-005A1 GTIN: 4250563441802
Pakkumised
625,38 € | |||
644,65 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G210032-005A1 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 593.10 |
| Max. hind | 659.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib