Sülearvuti HP OmniBook 5 AI 16-ag1217nw - Ryzen AI 7 350 | 16"-2K-OLED | 16GB | 512GB | Win11Home | Srebro lodowcowe
Tootekood: C39N2EA GTIN: 199485503936
Pakkumised
859,60 € −0,95 € | |||
889,00 €* | |||
889,00 €* | |||
901,23 € | |||
921,61 € −1,09 € | |||
948,56 € −1,09 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C39N2EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 859.60 |
| Max. hind | 948.56 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib