Sülearvuti HP OmniBook 5 16-bc1219nw - Ryzen 5 8540U | 16"-2K | 16GB | 512GB | Win11Home | Srebro lodowcowe
Tootekood: C39N9EA GTIN: 199485504605
Pakkumised
646,20 € −0,70 € | |||
607,70 € −0,65 € | |||
607,90 € | |||
639,44 € −0,64 € | |||
648,50 € −0,70 € | |||
649,20 €* | |||
649,20 €* | |||
649,20 € +1,90 € | |||
653,22 € −0,69 € | |||
655,56 € −0,05 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C39N9EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 607.70 |
| Max. hind | 839.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib