Sülearvuti DELL Pro 14 Essential PV14255|AMD AI5 330|16GB|512GB SSD|14" FHD+|AMD Radeon W11 Pro|1Y Basic Onsite
Tootekood: 13Y8J GTIN: 5397184977309
Pakkumised
965,12 € | |||
981,70 € +8,99 € | |||
993,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 13Y8J |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 965.12 |
| Max. hind | 1009.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib