Sülearvuti HP OmniBook 5 LaptopAI 16-af1216nw - Ultra 7 255U | 16"-2K-OLED | 16GB | 512GB | Win11Home | Srebro lodowcowe
Sülearvuti HP OmniBook 5 LaptopAI 16-af1216nw - Ultra 7 255U | 16"-2K-OLED | 16GB | 512GB | Win11Home | Srebro lodowcowe
Tootekood: C1LT3EA GTIN: 199485080468
Pakkumised
995,91 € −0,99 € | |||
938,20 € −0,90 € | |||
940,69 € | |||
971,13 € −1,01 € | |||
994,10 € −1,00 € | |||
995,10 €* −0,10 € | |||
995,10 €* −0,10 € | |||
996,34 € −0,06 € | |||
1009,43 € −1,08 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C1LT3EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 938.20 |
| Max. hind | 1289.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib