Sülearvuti HP OmniBook 5 LaptopAI 16-af1216nw - Ultra 7 255U | 16"-2K-OLED | 16GB | 512GB | Win11Home | Srebro lodowcowe
Sülearvuti HP OmniBook 5 LaptopAI 16-af1216nw - Ultra 7 255U | 16"-2K-OLED | 16GB | 512GB | Win11Home | Srebro lodowcowe
Tootekood: C1LT3EA GTIN: 199485080468
Pakkumised
912,00 € −2,70 € | |||
844,53 € −2,54 € | |||
845,05 € −2,50 € | |||
852,59 € −0,08 € | |||
882,39 € −2,54 € | |||
904,30 € −2,60 € | |||
906,90 €* +0,10 € | |||
906,90 €* +0,10 € | |||
911,02 € −2,67 € | |||
914,14 € −2,74 € | |||
958,59 € +2,08 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C1LT3EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 844.53 |
| Max. hind | 1169.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib