Sülearvuti Asus Vivobook S14 S3407CA-LY042W - Ultra 5-225H | 14" | 16GB | 512GB | Win11H | Szary
Tootekood: 90NB16J2-M002R0 GTIN: 4711636002141
Pakkumised
851,40 € −1,25 € | |||
892,48 € | |||
919,00 €* | |||
919,00 €* | |||
929,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB16J2-M002R0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 851.40 |
| Max. hind | 929.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib