Sülearvuti Lenovo Laptop V14 G5 83GU008FPB i5-13420H 14" FHD 16GB 512SSD Int W11Pro
Tootekood: 83GU008FPB GTIN: 199272317548
Pakkumised
844,41 € | |||
844,85 € −1,10 € | |||
853,65 € | |||
871,00 € | |||
882,13 € | |||
884,99 € | |||
898,80 € | |||
904,39 € | |||
909,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83GU008FPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 844.41 |
| Max. hind | 979.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib