Sülearvuti HP OmniBook 7 AI 14-fr0220nw - Ultra 5 225U | 14"-2K-OLED | 16GB | 512GB | Win11Home | Srebro lodowcowe
Tootekood: C1LS5EA GTIN: 199485080413
Pakkumised
882,69 € −0,91 € | |||
831,80 € | |||
832,95 € | |||
863,75 € −0,89 € | |||
884,40 € −1,00 € | |||
885,40 €* | |||
885,40 €* | |||
885,40 € +24,71 € | |||
892,28 € −0,06 € | |||
894,11 € −0,96 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C1LS5EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 831.80 |
| Max. hind | 1149.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib