Sülearvuti HP OmniBook 7 AI 14-fr0003nw - Ultra 5 225U | 14"-2K-OLED | 16GB | 512GB | Win11Pro | Srebro lodowcowe
Tootekood: C3BW7EA GTIN: 199485516295
Pakkumised
946,60 € | |||
891,40 € −0,05 € | |||
892,80 € | |||
912,00 € | |||
924,36 € | |||
944,50 € | |||
944,60 €* | |||
944,60 €* | |||
946,44 € −0,06 € | |||
959,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C3BW7EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 891.40 |
| Max. hind | 1229.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib