Sülearvuti Asus ZenBook 14 OLED UM3406KA-QD018W - Ryzen AI 5 340 | 14" 3K | 16GB | 512GB | W11H | Czarny
Tootekood: 90NB14U1-M00240 GTIN: 4711387864289
Eripakkumised
Pakkumised
999,85 € | |||
1007,32 € −1,59 € | |||
1029,00 €* | |||
1029,00 €* | |||
1041,93 € −2,38 € | |||
1064,02 € −1,66 € | |||
1075,73 € −36,27 € | |||
1093,90 € −2,50 € | |||
1102,63 € | |||
1155,21 € −3,12 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB14U1-M00240 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 999.85 |
| Max. hind | 1155.21 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib