Sülearvuti DELL Pro 14 Essential PV14250/C3-100U/8GB/512GB SSD/Intel Graphics/FgrPr/WLAN + BT/14.0"FHD+/taustvalgustusega Kb/3 Cell/65W/W11 Pro/3YPS
Sülearvuti DELL Pro 14 Essential PV14250/C3-100U/8GB/512GB SSD/Intel Graphics/FgrPr/WLAN + BT/14.0"FHD+/taustvalgustusega Kb/3 Cell/65W/W11 Pro/3YPS
Tootekood: PV14250_RPLR_004 GTIN: 662919122732
Pakkumised
647,90 € +6,00 € | |||
631,09 € +0,13 € | |||
641,70 € +0,15 € | |||
643,56 € +0,15 € | |||
660,65 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14250_RPLR_004 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 618.00 |
| Max. hind | 679.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib