Sülearvuti Lenovo V15 G4 AMN AMD Ryzen 5 7520U 15,6 tolline FHD 16 GB 512 GB SSD M.2 PCIe W11P 3Y OS
Tootekood: 82YU00XQPB GTIN: 197529732137
Pakkumised
721,90 € −6,50 € | |||
667,70 € +0,10 € | |||
667,98 € +0,11 € | |||
673,64 € +0,17 € | |||
706,17 € +0,11 € | |||
709,00 € | |||
716,16 € −29,84 € | |||
716,50 € +0,10 € | |||
722,32 € +0,06 € | |||
722,70 € +0,11 € | |||
736,32 € | |||
747,31 € +0,97 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82YU00XQPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 667.70 |
| Max. hind | 929.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib