Sülearvuti Lenovo Laptop V15 G5 IRL i5-13420H / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (83GW009APB)
Tootekood: 83GW009APB GTIN: 199272057239
Pakkumised
748,30 € −0,80 € | |||
705,15 € −0,05 € | |||
707,50 € | |||
738,70 € −0,76 € | |||
751,20 € −0,70 € | |||
757,26 € −0,81 € | |||
757,80 € −0,06 € | |||
765,29 € | |||
765,29 € +34,13 € | |||
782,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83GW009APB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 705.15 |
| Max. hind | 939.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib