Sülearvuti Lenovo Laptop V15 G5 IRL i5-13420H / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (83GW009APB)
Tootekood: 83GW009APB GTIN: 199272057239
Pakkumised
800,15 € +1,00 € | |||
805,32 € +2,08 € | |||
848,90 € −1,01 € | |||
852,90 € +0,90 € | |||
853,10 € +6,12 € | |||
858,10 € +2,20 € | |||
859,00 € −30,00 € | |||
865,78 € −0,61 € | |||
869,00 €* +10,00 € | |||
869,00 €* +10,00 € | |||
877,85 € −0,97 € | |||
881,22 € | |||
892,11 € | |||
894,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83GW009APB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 800.15 |
| Max. hind | 979.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib