Kasutatud sülearvuti Reteq certified Fujitsu Lifebook E548 14" i5-8350U/8GB/256GBSSD/FHD + Dock W11P
Tootekood: G208029-014A1 GTIN: 4250563440874
Pakkumised
344,32 € | |||
349,93 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G208029-014A1 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 322.90 |
| Max. hind | 359.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib