Sülearvuti Lenovo Laptop V15 G4 AMN Ryzen 5 7520U / 16 GB / 512 GB (82YU00YQRM)
Tootekood: 82YU00YQRM GTIN: 197528753508
Pakkumised
538,49 € −0,10 € | |||
491,80 € −0,05 € | |||
494,48 € +36,03 € | |||
496,41 € +0,31 € | |||
511,20 € −27,88 € | |||
519,00 € | |||
519,00 € | |||
529,25 € −0,04 € | |||
530,60 € | |||
530,60 € +10,90 € | |||
532,37 € | |||
534,43 € +75,98 € | |||
544,96 € | |||
553,00 € | |||
739,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82YU00YQRM |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 491.80 |
| Max. hind | 739.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib