Sülearvuti Lenovo Laptop Laptop IdeaPad Slim 3 15ARP10 83K700BAPB R5 7535HS 15,3" WUXGA 16GB 512SSD
Tootekood: 83K700BAPB GTIN: 199272203131
Pakkumised
503,20 € | |||
505,49 € | |||
505,49 € | |||
539,08 € | |||
549,00 €* | |||
549,00 €* | |||
549,00 € −30,00 € | |||
549,00 € −13,27 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83K700BAPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 503.20 |
| Max. hind | 569.60 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib