Sülearvuti HP 15-fd0217nw - Core i3-N305 | 15,6"-FHD | 8GB | 512GB | Win11Home | Silver
Tootekood: C1LS9EA GTIN: 199485080444
Pakkumised
479,03 € | |||
490,20 € | |||
503,04 € | |||
505,05 € | |||
445,80 € | |||
487,33 € +0,52 € | |||
494,80 € +4,60 € | |||
496,00 € | |||
501,90 €* | |||
501,90 € | |||
501,90 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C1LS9EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 445.80 |
| Max. hind | 539.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib