Sülearvuti Lenovo V15 G4 i3-1315U s learvuti 16 GB 512 GB DOS, must
Tootekood: 83GW008APB GTIN: 199272005773
Pakkumised
539,10 € | |||
542,18 € +0,71 € | |||
568,73 € +0,09 € | |||
569,20 € −19,43 € | |||
577,57 € +0,75 € | |||
586,90 € +0,10 € | |||
588,85 € +0,05 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83GW008APB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 539.10 |
| Max. hind | 629.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-26 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib