Sülearvuti Asus ExpertBook P1, LED, i5, 16 GB, 512 GB, ENG, hall - Sülearvuti
Tootekood: P1503CVA-S70860W GTIN: 4711636180436
Pakkumised
734,70 € +0,50 € | |||
690,40 € −1,85 € | |||
690,52 € | |||
725,78 € +0,44 € | |||
736,90 €* +49,87 € | |||
736,90 €* +49,87 € | |||
737,40 € +0,50 € | |||
743,38 € +0,47 € | |||
743,38 € +0,46 € | |||
745,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | P1503CVA-S70860W |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| TPM | Jah |
| Min. hind | 599.99 |
| Max. hind | 949.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-28 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib