Sülearvuti Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 Gen 9, 14", WUXGA, OLED, i5, 16 GB, 512 GB, ENG, hall - Sülearvuti
Tootekood: 83KX007QLT GTIN: 199272770831
Pakkumised
869,09 € | |||
844,60 € | |||
855,72 € | |||
862,40 € | |||
877,92 € | |||
884,64 € | |||
844,60 € −5,39 € | |||
849,99 € | |||
880,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83KX007QLT |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 844.60 |
| Max. hind | 969.00 |
| Toode lisatud | 2025-11-28 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib