Sülearvuti Asus ExpertBook P1 P1503CVA-S71231 i5-13420H 15.6"FHD 300nits 60Hz AG 16GB DDR5 SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT Cam720p Backlit Keyboard LAN 50WHrs NoOS Misty Grey 3Y OnSite
Sülearvuti Asus ExpertBook P1 P1503CVA-S71231 i5-13420H 15.6"FHD 300nits 60Hz AG 16GB DDR5 SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT Cam720p Backlit Keyboard LAN 50WHrs NoOS Misty Grey 3Y OnSite
Tootekood: P1503CVA-S71231 GTIN: 4711636180405
Pakkumised
563,30 € −0,65 € | |||
568,76 € | |||
569,00 € | |||
603,59 € −0,71 € | |||
612,39 € −12,32 € | |||
624,67 € −0,71 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | P1503CVA-S71231 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 563.30 |
| Max. hind | 624.67 |
| Toode lisatud | 2025-12-02 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib