Sülearvuti DELL DC16251 Intel Core 7 150U Sülearvuti 40,6 cm (16") Full HD+ 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Sinine
Sülearvuti DELL DC16251 Intel Core 7 150U Sülearvuti 40,6 cm (16") Full HD+ 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Sinine
Tootekood: DC16251_RPLU-R_005_HOM GTIN: 2000001381359
Pakkumised
871,05 € | |||
882,52 € | |||
889,30 € | |||
905,24 € | |||
939,00 € +28,17 € | |||
867,10 € | |||
889,30 € | |||
896,61 € | |||
908,30 € | |||
1112,31 € −4,12 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DC16251_RPLU-R_005_HOM |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 867.10 |
| Max. hind | 1159.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-02 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib