Sülearvuti DELL Pro 15 Essential PV15250 Intel® Core™ i7 i7-1355U Sülearvuti 39,6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Põhjamaad Must
Sülearvuti DELL Pro 15 Essential PV15250 Intel® Core™ i7 i7-1355U Sülearvuti 39,6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Põhjamaad Must
Tootekood: 20Y8F GTIN: 5397184978122
Pakkumised
731,60 € | |||
744,48 € | |||
748,53 € | |||
817,81 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20Y8F |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 731.60 |
| Max. hind | 817.81 |
| Toode lisatud | 2025-12-02 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib