Sülearvuti Asus VivoBook Series Go 15 E1504FA-BQ2513W
Tootekood: 90NB0ZR2-M044R0 GTIN: 4711636099509
Pakkumised
481,98 € | |||
486,90 € | |||
487,61 € | |||
504,21 € | |||
497,90 €* | |||
497,90 € | |||
497,90 € −1,10 € | |||
497,90 €* | |||
499,00 € −20,42 € | |||
503,70 € | |||
506,88 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0ZR2-M044R0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 481.98 |
| Max. hind | 539.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-03 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib