Sülearvuti Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 Intel Ultra 5 235U 512GB SSD, 16GB 14" (1920x1200) Touch Windows 11 Pro
Tootekood: 21QC007CUS GTIN: 198158723169
Pakkumised
1474,90 € | |||
1504,10 € | |||
1508,83 € | |||
1544,24 € −47,76 € | |||
1335,00 € | |||
1465,30 € | |||
1523,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QC007CUS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 1335.00 |
| Max. hind | 1544.24 |
| Toode lisatud | 2025-12-05 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib