Kõvaketas CoreParts 3.5" SAS Hotswap 300GB 15K
Tootekood: SA300005I404 GTIN: 5712505833353
Pakkumised
209,00 € | |||
216,95 € | |||
229,83 € +1,52 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | SA300005I404 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 209.00 |
| Max. hind | 246.70 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib