Kõvaketas CoreParts 3.5" SAS Hotswap 600GB 15K
Tootekood: SA600005I404 GTIN: 5711783784883
Pakkumised
269,80 € | |||
277,05 € | |||
278,44 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | SA600005I404 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 269.80 |
| Max. hind | 292.90 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib