Kõvaketas CoreParts MUXMS-00030 40 GB 5400 RPM 2.5" IDE/ATA
Tootekood: MUXMS-00030 GTIN: 5712505580578
Pakkumised
30,08 € | |||
31,40 € | |||
38,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MUXMS-00030 |
| Maht | 40GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | IDE/ATA |
| Kiirus | 5400rpm |
| Min. hind | 30.08 |
| Max. hind | 51.60 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib