Kõvaketas CoreParts MUXMS-00043 40 GB 5400 RPM 2.5" IDE/ATA
Tootekood: MUXMS-00043 GTIN: 5712505580707
Pakkumised
30,08 € | |||
37,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MUXMS-00043 |
| Maht | 40GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | IDE/ATA |
| Kiirus | 5400rpm |
| Min. hind | 30.08 |
| Max. hind | 51.60 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib