Kõvaketas DELL 2TRCP 500 GB 7200 RPM 2.5" Jada ATA III
Tootekood: 2TRCP GTIN: 5704174227847
Pakkumised
187,45 € | |||
194,56 € | |||
203,90 €* −13,00 € | |||
203,90 €* −13,00 € | |||
212,80 € −0,60 € | |||
213,21 € | |||
216,63 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 2TRCP |
| Maht | 500GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SATA 6Gb/s |
| Kiirus | 7200rpm |
| Min. hind | 187.45 |
| Max. hind | 230.90 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib