Kõvaketas DELL 400-ACXC 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: 400-ACXC GTIN: 5704174962496
Pakkumised
201,66 € | |||
230,00 € | |||
237,39 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 400-ACXC |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 170.50 |
| Max. hind | 237.39 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib