Kõvaketas DELL 400-AJQB 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: 400-AJQB GTIN: 5397063977376
Pakkumised
178,90 €* | |||
178,90 €* | |||
180,40 € −0,40 € | |||
187,28 € −0,41 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 400-AJQB |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 173.80 |
| Max. hind | 192.40 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib