Kõvaketas DELL 400-AJQB 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: 4JPG7 GTIN: 5704174271710
Pakkumised
204,49 € | |||
245,15 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 4JPG7 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 177.80 |
| Max. hind | 245.15 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib