Kõvaketas DELL 400-AJRF 600 GB 15000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: 400-AJRF GTIN: 5397063824441
Pakkumised
168,10 € −0,40 € | |||
174,52 € −0,36 € | |||
184,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 400-AJRF |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 155.90 |
| Max. hind | 184.70 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib