Kõvaketas DELL 400-AJRO 300 GB 15000 RPM 3.5" SAS
Tootekood: 400-AJRO GTIN: 5397063977413
Pakkumised
182,05 € | |||
188,97 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 400-AJRO |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 180.40 |
| Max. hind | 199.00 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib