Kõvaketas DELL 453KG 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: 453KG GTIN: 5706998574572
Pakkumised
173,00 € | |||
179,54 € | |||
200,48 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 453KG |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 173.00 |
| Max. hind | 218.70 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib