Kõvaketas DELL 4WX8Y 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: 4WX8Y GTIN: 5706998616579
Pakkumised
191,95 € | |||
196,21 € | |||
197,90 €* | |||
197,90 €* | |||
199,22 € | |||
206,89 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 4WX8Y |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 191.95 |
| Max. hind | 213.10 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib