Kõvaketas DELL 5R6CX 600 GB 10000 RPM 2.5" SAS
Tootekood: 5R6CX GTIN: 5712505321638
Pakkumised
165,25 € | |||
171,50 € | |||
177,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 5R6CX |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 165.25 |
| Max. hind | 196.40 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib