Kõvaketas DELL 600GB 2.5" 10K SAS 10000 RPM 2.5"
Tootekood: C5R62 GTIN: 92145112229
Pakkumised
169,60 € | |||
176,06 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C5R62 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 169.60 |
| Max. hind | 197.70 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib