Kõvaketas DELL 600GB SAS 10000rpm 2.5" 2.5"
Tootekood: R72NV GTIN: 5704174212898
Eripakkumised
Pakkumised
169,40 € +3,80 € | |||
175,75 € +4,15 € | |||
176,40 € | |||
207,89 € +20,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | R72NV |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 169.40 |
| Max. hind | 207.89 |
| Toode lisatud | 2025-12-06 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib